Bagry Park Aparthotel

Kraków, Podgórze

Bagry Park Aparthotel

doskonała lokalizacja i bliskość natury

Aparthotel należy do sieci:

Krakowskie Podgórze wzbogaci się o kolejną atrakcyjną inwestycję. Nieopodal Zalewu Bagry – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa – powstaje projekt Bagry Park Aparthotel. Budynek o minimalistycznym charakterze znajdzie się w pobliżu osiedla mieszkaniowego Bagry Park zlokalizowanego w tej modnej części Krakowa, przy ul. Bagrowej.Doskonała lokalizacja, bliskość natury oraz rozbudowana infrastruktura komunikacyjna dzielnicy sprawiają, że Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne będą idealną przestrzenią dla inwestorów.

Nawet do 8 % zwrotu z inwestycji rocznie

Wyjątkowa inwestycja

w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa

Inwestycja powstanie nieopodal nowoczesnego osiedla mieszkaniowego, zrealizowanego w dzielnicy Podgórze. Nawiązując do istniejącej zabudowy, budynek Bagry Park Aparthotel będzie cechował się nowoczesnym i pełnym lekkości designem. Atrakcyjności dodadzą  inwestycji  przestronne tarasy oraz balkony. Aparthotel będzie cechował się nowoczesnością oraz wysoką jakością wykonania. Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o komforcie lokatorów i najemców. Budynek oświetli nowoczesny i energooszczędny system. Z kolei nad bezpieczeństwem czuwać będzie całodobowy monitoring. W ramach Aparthotelu Bagry Park którego powstaną 132 lokale o metrażach od 24,26 do 47,76 mkw. Architekci zwrócili szczególną uwagę na funkcjonalność i dogodne rozmieszczenie wnętrz.

Dowiedz się więcej tel. 58 38 002 38

Kraków, ul. Bagrowa 6

132 komfortowe apartamenty

apartamenty od 24 – 47 m2

Udogodnienia

W budynku powstanie również garaż podziemny z wydzielonymi 31 miejscami postojowymi dla samochodów i 2 dla motocykli. Ponadto, bezpośrednio przed budynkiem znajdzie się przestronny parking z 58 miejscami postojowymi dla samochodów i 3 miejscami dla motocykli. Inwestycja będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Bagry Park Aparthotel dodatkowo zapewni udogodnienia charakterystyczne dla hotelu, jak recepcja na miejscu, serwis sprzątający, wifi w każdym apartamencie. Każdy z apartamentów posiadać będzie aneks kuchenny.

Dogodna lokalizacja

i komfortowe, ergonomiczne apartamenty

Lokalizacja

Inwestycja powstanie w dzielnicy Podgórze, na terenie Płaszowa przy ul. Bagrowej – jednej z najszybciej rozwijających się części Krakowa. O atrakcyjności okolicy świadczą liczne realizacje mieszkaniowe oraz usługowe i biurowe. Z kolei, bliskość położenia Zalewu Bagry sprawia, że okolica jest idealnym miejscem na aktywne spędzanie wolnego czasu. W odległości zaledwie kilku minut od Aparthotelu znajduje się strzeżone kąpielisko, kilka plaż czy wyciąg wakeboardowy. Natomiast przy ulicy Gromadzkiej, kilka minut jazdy autem, można skorzystać z kortów tenisowych i toru kartingowego. W niedalekim sąsiedztwie – przy ulicy Powstańców Wielkopolskich – ulokowane są również siłownie i nowoczesne centrum fitness. Co więcej, dzielnica Podgórze jest bardzo dobrze połączona z krakowskim systemem wydzielonych ścieżek rowerowych.

Bagry Park to inwestycja doskonale skomunikowana z pozostałymi rejonami Krakowa. Budynek zlokalizowany będzie zaledwie 100 metrów w linii prostej od pętli autobusowo-tramwajowej Mały Płaszów, natomiast w odległości około 200 metrów znajduje się przystanek, z którego regularnie kursuje autobus miejski. Tramwajem z pobliskiej pętli autobusowo-tramwajowej można w szybki i wygodny sposób dostać się do Dworca Głównego, Rynku czy na Kazimierz, a dojazd do Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Politechniki Krakowskiej czy Uniwersytetu Jagiellońskiego zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

Zapytaj o ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany/a ofertą inwestycji

Proszę o więcej informacji o tej ofercie.

Dziękuję.

Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje np.: o ofertach oraz o organizowanych przez nas i naszych partnerów eventach. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje handlowe o obecnych i nowych inwestycjach z naszego portfolio. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?

© Copyright 2019 INApartments Management

Porozmawiaj z ekspertem

ds. sprzedaży apartamentów

Umów rozmowę

Wypełnij formularz aby umówić rozmowę online
z działem sprzedaży apartamentów lub
zadzwoń do nas + 48 530 999 957

Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.