• Baltica Towers
  • Baltica Towers
  • Baltica Towers

Baltica Towers

Gdańsk Brzeźno, Al. Generała Józefa Hallera

Baltica Towers

apartamenty 800 metrów od bałtyckiej plaży

Aparthotel należy do sieci:

Baltica Towers powstaje w wyjątkowej części Gdańska, w odległości zaledwie 800 metrów od piaszczystej, nadbałtyckiej plaży.

Dwa nowoczesne budynki, otoczone parkową zielenią, imponująco wzniosą się ponad okoliczny krajobraz, nadając tej części miasta nowe oblicze. Jeden z nich zostanie przeznaczony na prestiżowe apartamenty mieszkaniowe, a drugi na apartamenty inwestycyjne. Głównym założeniem projektowanego kompleksu było stworzenie przestrzeni, która zaproponuje przyszłym mieszkańcom nową jakość życia.

Część apartamentowa obejmie jeden dwunasto-piętrowy budynek, w którym zaprojektowano 134 komfortowe apartamenty.

Nawet do 8 % zwrotu z inwestycji rocznie

Nowoczesny aparthotel

z licznymi udogodnieniami

Poszczególne lokale o powierzchni od 32,30 do 95,10 mkw. będą liczyły od jednego do czterech pokoi, a ich ergonomiczny rozkład zapewni wygodny wypoczynek w ekskluzywnie wykańczanych wnętrzach. Klienci nabywający apartamenty będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty wykańczania i wyposażenia wnętrz.

Prestiżowy charakter tej realizacji można zauważyć w każdym z jej elementów. Budynek zostanie wzniesiony na przestronnym terenie, którego ozdobą są malownicze, stare drzewa oraz starannie dopracowane kompozycje roślinne. Pomiędzy drzewami, które otulają zabudowę, wiją się alejki spacerowe, które dodają otoczeniu parkowej elegancji.

Dowiedz się więcej tel. 58 38 002 38

Gdańsk Brzeźno

134 komfortowe apartamenty

apartamenty od 32 – 95 m2

Udogodnienia

Niepowtarzalne połączenie udogodnień na terenie inwestycji, takich jak kort tenisowy, ogólnodostępne tarasy widokowe na ostatnich kondygnacjach, siłownia oraz strefa relaksu, stworzą wyjątkową atmosferę do spędzania wolnego czasu. Położenie Baltica Towers w Brzeźnie umożliwi swobodne korzystanie z wszelkich uroków nadmorskiego miasta oraz bogatej oferty kulturalnej, naukowej i biznesowej całej aglomeracji trójmiejskiej.

Aparthotel w pobliżu Zatoki Gdańskiej

Doskonała lokalizacja

Lokalizacja

Baltica Towers powstaje w Brzeźnie, dzielnicy Gdańska z doskonale rozwiniętą infrastrukturą miejską i bogatym zapleczem handlowo–usługowym, zapewniającymi komfort i wygodę życia codziennego. W pobliżu funkcjonują liczne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły i przedszkola.

Jednak o wyjątkowości tej lokalizacji decyduje bliskość Zatoki Gdańskiej. Plaża, molo, promenada, ścieżki rowerowe oraz pobliskie parki dają nieograniczone możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Zapytaj o ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany/a ofertą inwestycji

Proszę o więcej informacji o tej ofercie.

Dziękuję.

Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje np.: o ofertach oraz o organizowanych przez nas i naszych partnerów eventach. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje handlowe o obecnych i nowych inwestycjach z naszego portfolio. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?

© Copyright 2019 INApartments Management

Porozmawiaj z ekspertem

ds. sprzedaży apartamentów

Umów rozmowę

Wypełnij formularz aby umówić rozmowę online
z działem sprzedaży apartamentów lub
zadzwoń do nas + 48 530 999 957

Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.