• Chlebova Apartamenty
  • Chlebova Apartamenty
  • Chlebova Apartamenty

Chlebova Apartamenty

Gdańsk Śródmieście, ul. Wiosny Ludów

Chlebova Apartamenty

wyjątkowe miejsce nad brzegiem Motławy

Aparthotel należy do sieci:

Inwestycja powstaje nad Motławą, w miejscu pierwszej przemysłowej Fabryki Chleba w Gdańsku. Niepowtarzalny klimat tworzyć będą odzyskane historyczne elementy wkomponowane w projekt. Dodatkowym atutem będzie taras z malowniczym widokiem na Stare Miasto. W sprzedaży dostępne będzie 165 lokali o powierzchni od 26 do 125 m2.

Lokalizacja nie jest dziełem przypadku, znajduje się bowiem w pierwszej linii zabudowy nad Motławą, ale równocześnie znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, na granicy Starego i Młodego Miasta w Gdańsku. To wzdłuż niej w przyszłości będzie biegł historyczny trakt spacerowy.

Nawet do 8 % zwrotu z inwestycji rocznie

Nowoczesny aparthotel

z licznymi udogodnieniami

Chlebova obejmie siedem kondygnacji naziemnych i dwie podziemne. Łącznie w obiekcie znajdzie się 160 apartamentów o powierzchni 36 do 110 m kw. W części parterowej znajdą się lokale usługowe z antresolami, sięgającymi pierwszej kondygnacji. Planowane są w nich punkty gastronomiczne. Na szczytowej kondygnacji znajdzie się taras wypoczynkowy z widokiem na panoramę Głównego Miasta. W obiekcie planowana jest również strefa fitness, business lounge oraz bawialnia dla dzieci.

Dowiedz się więcej tel. 58 38 002 38

Gdańsk Śródmieście

165 prestiżowych apartamentów

apartamenty od 26 – 125 m2

Udogodnienia

W najbliższej okolicy znajduje się Muzeum II Wojny Światowej oraz rzeka Motława. Parter budynku zajmują lokale usługowe (punkty gastronomiczne) z antresolą, metraże mieszkań kształtują się od 36 do 110 metrów kwadratowych. Na dachu budynku znajduje się taras widokowy. Chlebova oferuje m.in. recepcję z lobby,  strefę fitness, business lounge oraz bawialnię dla dzieci.

Apartamenty nad Motławą

Doskonała lokalizacja

Apartamenty – multimedia

Dowiedz się więcej tel. 58 38 002 38

Lokalizacja

Budynek Chlebova znajduje się w pierwszej linii zabudowy nad Motławą, ale równocześnie znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, na granicy Starego i Młodego Miasta w Gdańsku. To wzdłuż niej w przyszłości będzie biegł historyczny trakt spacerowy, łączący dawny Gdańsk z nową zabudową na dawnych terenach stoczniowych.

Zapytaj o ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany/a ofertą inwestycji

Proszę o więcej informacji o tej ofercie.

Dziękuję.

Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje np.: o ofertach oraz o organizowanych przez nas i naszych partnerów eventach. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje handlowe o obecnych i nowych inwestycjach z naszego portfolio. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?

© Copyright 2019 INApartments Management