• Chlebova Apartamenty
  • Chlebova Apartamenty
  • Chlebova Apartamenty

Chlebova Apartamenty

Gdańsk Śródmieście, ul. Wiosny Ludów

Chlebova Apartamenty

wyjątkowe miejsce nad brzegiem Motławy

Aparthotel należy do sieci:

Apartamenty CHLEBOVA powstają w niezwykłym historycznym miejscu na skraju Starego Miasta Gdańska. Wybudowane zostaną bezpośrednio nad rzeką Motławą skąd tylko kilka kroków od najbardziej znanych atrakcji Gdańska.

Inspiracją do stworzenia wyjątkowego klimatu stała się Fabryka Chleba funkcjonująca w tym miejscu na początku XX wieku.

W industrialny projekt wkomponowano oryginalne elementy odzyskane z dawnej fabryki oraz cenne artefakty będące znamionami mistrzów Gdańskiego Piekarnictwa tworzące niepowtarzalny charakter inwestycji.

CHLEBOVA to połączenie poszanowania historii z zastosowaniem nowoczesnymi form architektonicznych, zapewniających poczucie komfortu jej przyszłych mieszkańców.

Nawet do 8 % zwrotu z inwestycji rocznie

Nowoczesne apartamenty

Z duchem dawnej Fabryki Chleba

Chlebova obejmie siedem kondygnacji naziemnych i dwie podziemne. Łącznie w obiekcie znajdzie się 160 apartamentów o powierzchni 26 do 144 m kw. W części parterowej znajdą się lokale usługowe z antresolami, sięgającymi pierwszej kondygnacji. Planowane są w nich punkty gastronomiczne. Na szczytowej kondygnacji znajdzie się taras wypoczynkowy z widokiem na panoramę Głównego Miasta. W obiekcie planowana jest również strefa fitness, business lounge oraz bawialnia dla dzieci.

CHLEBOVA to miejsce stworzone dla osób ceniących historyczny klimat przestrzeni miejskich. Połączenie nowoczesnych, gwarantujących wysoki komfort rozwiązań architektonicznych wraz z zabytkowymi elementami symbolizującymi genezę nazwy. To miejsce z duszą, które pomimo położenia w centrum miasta daje poczucie prywatności zapewniając piękne widoki.

Dowiedz się więcej tel. 58 38 002 38

Gdańsk Śródmieście

160 prestiżowych apartamentów

apartamenty od 26 – 144 m2

Udogodnienia

Chlebova oferuje szeroki wachlarz udogodnień, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości i mieszkańców. Parter budynku zajmują lokale usługowe ( w tym interesujące punkty gastronomiczne) Poza typowymi udogodnieniami jak recepcja hotelowa z usługami concierge czy serwisem sprzątającym w obiekcie przewidziano przestronne lobby, strefę fitness, business lounge oraz bawialnię dla dzieci. Na dachu budynku znajduje się taras widokowy, skąd podziwiać można panoramę Starego Miasta.

Apartamenty nad Motławą

Doskonała lokalizacja

Apartamenty – multimedia

Dowiedz się więcej tel. 58 38 002 38

Lokalizacja

Budynek Chlebova znajduje się w pierwszej linii zabudowy nad Motławą, ale równocześnie znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, na granicy Starego i Młodego Miasta w Gdańsku. To wzdłuż niej w przyszłości będzie biegł historyczny trakt spacerowy, łączący dawny Gdańsk z nową zabudową na dawnych terenach stoczniowych.

Zapytaj o ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany/a ofertą inwestycji

Proszę o więcej informacji o tej ofercie.

Dziękuję.

Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje np.: o ofertach oraz o organizowanych przez nas i naszych partnerów eventach. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje handlowe o obecnych i nowych inwestycjach z naszego portfolio. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?

© Copyright 2019 INApartments Management

Porozmawiaj z ekspertem

ds. sprzedaży apartamentów

Umów rozmowę

Wypełnij formularz aby umówić rozmowę online
z działem sprzedaży apartamentów lub
zadzwoń do nas + 48 530 999 957

Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.