Jagiellońska 13

Gdańsk Przymorze

Obiekt przynależy do sieci:

Jagiellońska 13

Twoja przestrzeń i komfort

Nowoczesny budynek stworzony z myślą o komforcie mieszkańców. W inwestycji  powstanie łącznie 160 mieszkań (w tym, dzięki kształtowi budynku, 82 – powyżej czwartej kondygnacji – z widokiem na Zatokę Gdańską). Na parterze powstanie sześć lokali usługowych, z których pięć z nich będzie miała dwie kondygnacje, co wpłynie na atrakcyjny wygląd elewacji.

Konkursowa koncepcja przewiduje realizację budynku o trzynastu kondygnacjach nadziemnych i dwóch podziemnych. Znajdziemy tu apartamenty o metrażach od 34,85 m2 – 109,86 m2, liczbie pokoi od 1 do 4.
Do odbioru w 2024 r.

Nowoczesny obiekt z licznymi udogodnieniami

Jagiellońska 13 to obiekt o zdecydowanie atrakcyjnej lokalizacji – Gdańsk – Przymorze, gdzie nowoczesna architektura i projekt koncepcyjny przygotowany z myślą o mieszkańcach stworzą wyjątkową przestrzeń dla mieszkańców.

Lokalizacja inwestycji sprzyja aktywnemu trybowi życia. Zielony, pełen ścieżek rowerowych i spacerowych Park Reagana znajduje się w zasadzie po drugiej stronie ulicy. Co za tym idzie, krótki spacer będzie dzielił przyszłych mieszkańców od plaży i nadmorskiego deptaka. Tuż obok inwestycji znajdują się z kolei kryte korty tenisowe.

Realizacja inwestycji na Przymorzu oznacza dostęp do rozbudowanej sieci sklepów osiedlowych, a także galerii handlowej, siłowni, punktów usługowych, warsztatów samochodowych, przedszkoli, szkół, kościołów, przychodni zdrowia – wszystkich punktów, które powodują, że w danej dzielnicy wygodnie się żyje.

Dowiedz się więcej tel. 58 38 002 38

Odbiór 2024 r.

1 -4 pokojowe apartamenty

apartamenty od 34,8 – 109.8 m2

Udogodnienia

Przed budynkiem, od strony ulicy Jagiellońskiej powstanie niewielki plac, wokół którego skupione będą lokale usługowe oraz wejście główne do budynku. W dwukondygnacyjnym holu wejściowym zaplanowano natomiast ogród zimowy.

Dla mieszkańców zaplanowano również strefy relaksu: bawialnię i salon wypoczynkowy, które będą mieć bezpośredni kontakt z półprywatnym ogrodem. Zielona, dostępna tylko dla mieszkańców przestrzeń, powstanie także na najwyższych kondygnacjach budynku, skąd rozciągał się będzie widok na Zatokę Gdańską.

W dwukondygnacyjnej hali garażowej zaprojektowano 199 miejsc, zaś każde mieszkanie wyposażono w loggię, która dodatkowo posiada „boks”, gdzie zmieści się jednostka klimatyzacji lub meble tarasowe.

Komfortowa lokalizacja Gdańsk Przymorze

Rozbudowana infrastruktura

Lokalizacja

Najpiękniejszy nadmorski Park im. Ronalda Reagana, błękitne morze i złota plaża, a nieopodal szkoły, przedszkola, basen i korty tenisowe… Jagiellońska 13 to lokalizacja idealna.

Tu możesz być blisko natury, ale i w centrum miejskiego życia.

Lokalizacja inwestycji sprzyja aktywnemu trybowi życia. Zielony, pełen ścieżek rowerowych i spacerowych Park Reagana znajduje się po drugiej stronie ulicy. Co za tym idzie, jedynie krótki spacer dzieli nas od plaży i nadmorskiego deptaka. Tuż obok inwestycji znajdują się z kolei kryte korty tenisowe. Realizacja inwestycji na Przymorzu oznacza dostęp do rozbudowanej sieci sklepów osiedlowych, a także galerii handlowych, siłowni, punktów usługowych, warsztatów samochodowych,  przedszkoli, szkół, kościołów, przychodni zdrowia – wszystkich punktów, które powodują, że życie w danej dzielnicy staje się wygodniejsze. W niedalekiej odległości znajdują się też obiekty typowo biznesowe, jak Olivia Business Center czy  Centrum Biznesowe – Alchemia.

Zapytaj o ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany/a ofertą inwestycji

Proszę o więcej informacji o tej ofercie.

Dziękuję.

Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje np.: o ofertach oraz o organizowanych przez nas i naszych partnerów eventach. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje handlowe o obecnych i nowych inwestycjach z naszego portfolio. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?

© Copyright 2019 INApartments Management

Porozmawiaj z ekspertem

ds. sprzedaży apartamentów

Umów rozmowę

Wypełnij formularz aby umówić rozmowę online
z działem sprzedaży apartamentów lub
zadzwoń do nas + 48 530 999 957

Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.