Krakowska 37

Wrocław Krzyki, ul.Krakowska 37

Krakowska 37

niepowtarzalny klimat i bliskość centrum Wrocławia

Aparthotel należy do sieci:

Nowa inwestycja – Krakowska 37 zachwyci nowoczesną architekturą budynków, które harmonijnie wpiszą się w okoliczną zabudowę. Dużym atutem jest rozbudowana sieć komunikacyjna, zapewniająca szybkie przemieszczanie się po mieście. Do wypoczynku na świeżym powietrzu zachęca zieleń okolicznych parków. Zaletą jest także lokalizacja w dzielnicy Krzyki, którą wyróżnia niepowtarzalny klimat i bliskość centrum miasta.

Nawet do 8 % zwrotu z inwestycji rocznie

Elegancka inwestycja

w otoczeniu zieleni

Inwestycja Krakowska 37 stworzy wyjątkową przestrzeń do zycia dla nowych mieszkańców i najemców. Dwa powstające budynki będą charakteryzować się elegancką bryłą, stonowaną kolorystyką. Elewacja od strony północnej zostanie podzielona na dwie zróżnicowaneczęści, co pozwoli na uzyskanie efektu kaskady i sprawi, że budynki nabiorą bardzo efektownego wyglądu. Materiały budowlane i wykończeniowe, które zostaną wykorzystane, charakteryzuje najwyższa jakość, co dodatkowo podkreśli prestiż inwestycji.

Dowiedz się więcej tel. 58 38 002 38

Wrocław Krzyki

275 komfortowych apartamentów inwestycyjnych

apartamenty od 22 – 64 m2

Udogodnienia

Na parterze znajdzie się strefa wejściowa z lobby oraz udostępnione zostaną lokale usługowo-handlowe, które wspólnie utworzą reprezentatywny front. Nad strefą parkingową i usługami, pomiędzy obiektami, zostanie zorganizowana zewnętrzna przestrzeń rekreacyjna.

Obiekt oferuje udogodnienia typowe dla hotelu jak recepcja z usługami concierge, serwis sprzątający na miejscu, free wifi w każdym z apartamentów.

Dzielnica Krzyki

to prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się część miasta.

Lokalizacja

Rozbudowana infrastruktura drogowa zapewnia możliwość łatwego poruszania się zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. Położenie blisko autostrady A4 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia pozwala bez problemu dostać się w różne części miasta.

Inwestycja Krakowska 37 powstanie w atrakcyjnej lokalizacji. Osoby aktywne zawodowo szybko dotrą stąd do centrów biznesowych, a studenci na uczelnie. Niezwykle łatwy dostęp do Starego Miasta, centrum, dworca kolejowego, dworca autobusowego oraz bliskość obwodnicy śródmiejskiej zapewnią przyszłym nabywcom poczucie efektywniejszego gospodarowania własnym czasem. Dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską do miejsc takich jak Rynek, Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Galeria Dominikańska oraz dworce PKP i PKS zajmie niespełna 15 minut.

Zapytaj o ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany/a ofertą inwestycji

Proszę o więcej informacji o tej ofercie.

Dziękuję.

Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje np.: o ofertach oraz o organizowanych przez nas i naszych partnerów eventach. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje handlowe o obecnych i nowych inwestycjach z naszego portfolio. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?

© Copyright 2019 INApartments Management

Porozmawiaj z ekspertem

ds. sprzedaży apartamentów

Umów rozmowę

Wypełnij formularz aby umówić rozmowę online
z działem sprzedaży apartamentów lub
zadzwoń do nas + 48 530 999 957

Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.