• Modern Tower
  • Modern Tower
  • Modern Tower

Modern Tower

Gdynia Centrum, ul. K. Górskiego

Modern Tower

architektura inspirowana modernizmem

Aparthotel należy do sieci:

Inspiracją architektoniczną dla projektu wieżowca jest modernizm – styl architektoniczny charakterystyczny dla zabudowy Gdyni. Modernizm stawia na funkcjonalność i racjonalizm przy jednoczesnym wyeliminowaniu zbędnego zdobnictwa.

Architektura modernizmu podąża za nowoczesnością. Szuka nowych, najbardziej funkcjonalnych rozwiązań, tworzona jest z myślą o użytkowniku. Prosta geometryczna bryła budynku, zdyscyplinowanie, jak i podkreślona abstrakcyjność projektu sprawiają, że Modern Towers wpisuje się doskonale w założenia trendów modernistycznych.

„LESS IS MORE / MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ”

Mies Van Der Rohe

Nawet do 8 % zwrotu z inwestycji rocznie

Nowoczesny aparthotel

z licznymi udogodnieniami

Modern Tower to inwestycja łącząca stylowe apartamenty z eleganckim aparthotelem. Szereg udogodnień jakie zapewniają nowoczesna, funkcjonalna architektura oraz znakomita lokalizacja z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską i dostępem do rozwiniętej infrastruktury miejskiej, pozwolą przyszłym mieszkańcom, najemcom, jak i inwestorom korzystać w pełni z zalet atrakcyjnej lokalizacji w Gdyni.

Na niższych piętrach, od 1 do 7 powstanie 135 prestiżowych apartamentów, które stworzą nowoczesny i komfortowy APARTHOTEL. Atrakcyjna oferta wynajmu obejmie lokale o powierzchni 31,97 do 79,02 mkw. i liczbie pokoi od 1 do 3. Kolejne piętra od 8 do 16 zajmą przestronne i ergonomiczne mieszkania o powierzchni od 34,71 do 121,85 mkw. i liczbie pokoi od 1 do 4. Ta część inwestycji stanowić będzie przestrzeń do życia dla stałych mieszkańców.

Dowiedz się więcej tel. 58 38 002 38

Gdynia Centrum

135 prestiżowych apartamentów

apartamenty od 32 – 80 m2

Udogodnienia

Na parterze powstanie lobby z recepcją oraz różnorodne lokale usługowe, w tym klub fitness z siłownią do dyspozycji mieszkańców i gości aparthotelu. W części podziemnej znajdzie się obszerna hala garażowa, komórki lokatorskie i boksy na rowery. Przed obiektem zaprojektowano ogólnodostępny parking dla klientów lokali usługowych. Natomiast taras widokowy na dachu Modern Tower zachwyci każdego widokiem na panoramę Zatoki Gdańskiej.

Apartamenty w Centrum Gdyni

Doskonała lokalizacja

Lokalizacja

Inwestycja powstanie przy ul. K. Górskiego, nieopodal Drogi Gdyńskiej, w otoczeniu Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Na dogodne usytuowanie Modern Tower składają się: sąsiedztwo terenów rekreacyjnych, szeroki dostęp do infrastruktury miejskiej oraz bliskość Zatoki Gdańskiej.

Jednym z ważniejszych atutów lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja z pozostałymi dzielnicami nie tylko Gdyni ale
i całego Trójmiasta. Bliskość obwodnicy, Drogi Gdyńskiej, czy trasy S6 prowadzącej na północ (m.in. na Półwysep Helski), jak i również bezpośrednie sąsiedztwo przystanków autobusowych, PKM i SKM umożliwią szybką i dogodną komunikację, również z lotniskiem.

Zapytaj o ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany/a ofertą inwestycji

Proszę o więcej informacji o tej ofercie.

Dziękuję.

Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje np.: o ofertach oraz o organizowanych przez nas i naszych partnerów eventach. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje handlowe o obecnych i nowych inwestycjach z naszego portfolio. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?

© Copyright 2019 INApartments Management

Porozmawiaj z ekspertem

ds. sprzedaży apartamentów

Umów rozmowę

Wypełnij formularz aby umówić rozmowę online
z działem sprzedaży apartamentów lub
zadzwoń do nas + 48 530 999 957

Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.