Nowa Grochowska Aparthotel

Warszawa, Praga Południe

Nowa Grochowska

nowa jakość blisko centrum

Aparthotel należy do sieci:

Nowa Grochowska to szeroko zakrojona inwestycja, która zostanie zlokalizowana nieopodal ulicy Grochowskiej i Ostrobramskiej, w dzielnicy Praga-Południe. Projektowana zabudowa stworzy szeroką ofertę mieszkaniową oraz inwestycyjną w tej części miasta. Inwestycja Nowa Grochowska to nowa jakość na mapie Warszawy. Realizację projektu podzielono na kilka etapów. W pierwszym z nich zostaną wzniesione dwa budynki: jeden będzie obiektem mieszkaniowym, a drugi propozycją dla inwestorów, którzy planują realizować cele biznesowe na rynku nieruchomości albo poszukują odpowiednich lokali dla pracowników delegowanych do pracy w stolicy. Dzięki nowoczesnej i efektownie zaprojektowanej architekturze, Nowa Grochowska stanie się ozdobą i wizytówką tej części miasta.

Nawet do 8 % zwrotu z inwestycji rocznie

Inwestycja

w nowoczesnej i minimalistycznej zabudowie

Część inwestycyjna została zaplanowana jako odrębny, dziesięcio-kondygnacyjny budynek o nowoczesnej i minimalistycznej architekturze. Zaprojektowano w nim 158 mikroapartamentów inwestycyjnych o zróżnicowanych układach i powierzchniach od 24 do 47 mkw. Wszystkie mikroapartamenty inwestycyjne będą wykończone „pod klucz” w wybranym pakiecie: Agat, Bursztyn, Kwarc, Opal lub Szafir.

Dowiedz się więcej tel. 58 38 002 38

Warszawa, ul. Grochowska

166 komfortowych mikroapartamentów

apartamenty od 22 – 48 m2

Udogodnienia

Na parterze budynku znajdzie się lobby z recepcją, a także powstanie 8 lokali usługowych. Wewnątrz i na zewnątrz budynku zaprojektowano liczne miejsca postojowe dla samochodów. Aparthotel dodatkowo zapewni udogodnienia charakterystyczne dla hotelu, jak obsługa recepcji, serwis sprzątający, wifi w każdym apartamencie. Każdy z apartamentów posiadać będzie aneks kuchenny.

Nowoczesna inwestycja

na warszawskiej Pradze

Lokalizacja

Położenie inwestycji zagwarantuje dogodny dojazd do centrum Warszawy. Pokonanie tej trasy samochodem zajmuje zaledwie kwadrans. W okolicy Osiedla Nowa Grochowska e funkcjonuje bardzo dobra sieć połączeń autobusowych, tramwajowych i drogowych, które łączą tę część miasta ze ścisłym centrum. Odległości pomiędzy terenem inwestycji, a kluczowymi punktami przesiadkowymi i komunikacyjnymi są niewielkie. W pobliżu przebiega również droga krajowa numer 2, która ułatwia ominięcie centrum i wyjazd na autostradę A2 w kierunku Poznania. Tak dogodna lokalizacja będzie codziennym ułatwieniem dla mieszkańców osiedla i czynnikiem, który podniesie prestiż inwestycji.

Praga-Południe to wyjątkowa dzielnica Warszawy. Z jednej strony jest to część miasta zlokalizowana bardzo blisko centrum – z dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej oraz rozbudowaną infrastrukturą drogową – a z drugiej to przestrzeń, w której nie brakuje zieleni i miejsc rekreacyjnych, w których można odetchnąć od miejskiego zgiełku. W pobliżu Park im. Płk. Jana Szypowskiego „Leśnika”, a w nim: place zabaw dla dzieci, wybieg dla psów, ośrodek sportowy TKKF oraz ogród jordanowski z komfortowymi boiskami sportowymi. Nieco dalej od osiedla zlokalizowana jest pływalnia oraz centra handlowe. W pobliżu osiedla nie brakuje sklepów, punktów usługowych, przychodni, przedszkoli, żłobków i szkół, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe King Cross, w którym funkcjonują liczne sklepy, kawiarnie i restauracje. W odległości zaledwie 500 metrów od osiedla znajduje się sala zabaw dla dzieci, a dwa kilometry dzielą inwestycję od centrum handlowego Promenada, w którym funkcjonuje kino, restauracje i siłownia.

Zapytaj o ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany/a ofertą inwestycji

Proszę o więcej informacji o tej ofercie.

Dziękuję.

Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje np.: o ofertach oraz o organizowanych przez nas i naszych partnerów eventach. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje handlowe o obecnych i nowych inwestycjach z naszego portfolio. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?

© Copyright 2019 INApartments Management

Porozmawiaj z ekspertem

ds. sprzedaży apartamentów

Umów rozmowę

Wypełnij formularz aby umówić rozmowę online
z działem sprzedaży apartamentów lub
zadzwoń do nas + 48 530 999 957

Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.