Stay In Nowy Targówek

Warszawa Targówek, ul. Św. Wincentego

Stay In Nowy Targówek

cicha i spokojna dzielnica doskonale skomunikowana z centrum miasta

Aparthotel należy do sieci:

Na warszawskim Targówku, w modnej i komfortowej lokalizacji, powstaje kolejny etap inwestycji budowlanej Nowy Targówek, który zaprojektowano z myślą o osobach poszukujących wygodnych i dobrze zlokalizowanych mikroapartamentów inwestycyjnych w Warszawie. Będzie to jedyna tego typu inwestycja w tej części stolicy. Dwa eleganckie budynki o minimalistycznej architekturze doskonale wkomponują się w otoczenie i staną się integralną częścią prestiżowego osiedla mieszkaniowego, wzniesionego przy ulicy św. Wincentego przez firmę ATAL.

Nawet do 8 % zwrotu z inwestycji rocznie

Jedyna taka inwestycja

w tej części miasta

Stay In Nowy Targówek to odpowiedź na potrzeby osób, które poszukują wygodnych apartamentów w rozsądnej cenie i z usługami jak w hotelu np na czas studiów czy pierwszej pracy w Warszawie. Będą one znakomitym rozwiązaniem dla studentów, przedsiębiorców i osób, które potrzebują niedużego i komfortowego lokalu. Każdy z oferowanych mikroapartamentów inwestycyjnych będzie charakteryzował się znakomitą ergonomią przy niewielkim metrażu. W dwóch budynkach zaprojektowano ich 157, będą posiadać metraże od 22,20 mkw. do 39,73 mkw.

Dowiedz się więcej tel. 58 38 002 38

Warszawa Targówek

157 komfortowych mikroapartamentów

apartamenty od 23 – 39 m2

Udogodnienia

W obiektach powstaną również lokale usługowe, liczne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komfortowe i praktyczne stojaki na rowery. Osoby, które potrzebują nieco więcej przestrzeni do przechowywania, będą mogły nabyć również komórki lokatorskie.  Aparthotel dodatkowo zapewni udogodnienia charakterystyczne dla hotelu, jak recepcja na miejscu, serwis sprzątający, wifi w każdym apartamencie. Każdy z apartamentów posiadać będzie aneks kuchenny.

Ergonomiczne mikroapartamenty

na warszawskim Targówku

Lokalizacja

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się rozległe tereny zielone i rekreacyjne, a także rozbudowana infrastruktura miejska. W niedalekiej odległości kursują autobusy i tramwaje, a pobliska trasa ekspresowa S8, umożliwia szybki przejazd poza miasto.

Doskonałą wiadomością dla tych, którzy cenią szybkie przejazdy jest fakt, że przez warszawski Targówek będzie przebiegała druga linia metra, dzięki czemu mieszkańcy osiedla zyskają dodatkową opcję szybkiego dojazdu do centrum i do pozostałych dzielnic stolicy. Także podróże zagraniczne i poza miasto będą nieco łatwiejsze dzięki bliskiemu sąsiedztwu z drogą S8, która łączy się z autostradą A2 i stanowi dogodne połączenie komunikacyjne z Łodzią, Poznaniem czy też Berlinem.

Zapytaj o ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany/a ofertą inwestycji

Proszę o więcej informacji o tej ofercie.

Dziękuję.

Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje np.: o ofertach oraz o organizowanych przez nas i naszych partnerów eventach. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje handlowe o obecnych i nowych inwestycjach z naszego portfolio. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?

© Copyright 2019 INApartments Management

Porozmawiaj z ekspertem

ds. sprzedaży apartamentów

Umów rozmowę

Wypełnij formularz aby umówić rozmowę online
z działem sprzedaży apartamentów lub
zadzwoń do nas + 48 530 999 957

Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.