Rezydencja Merwede

Gdańsk Brzeźno ul. Łamana

Obiekt należy do sieci:

Rezydencja Merwede

Unikatowa inwestycja bezpośrednio przy plaży

Rezydencja Merwerde to kameralna, ekskluzywna inwestycja powstająca nad samym brzegiem zatoki w jednej z najbardziej wyjątkowych lokalizacji w Gdańsku Brzeźnie – pomiędzy Parkiem im. Ronalda Reagana a Parkiem Brzeźnieńskim. Niczym niezakłócony bezpośredni widok na plażę, przestronne, wysokiej klasy wnętrza są odpowiedzią na potrzeby inwestorów poszukujących wyjątkowej, unikatowej inwestycji.

Apartamentowiec składać się będzie z 76 lokali mieszkalnych i apartamentów inwestycyjnych – nowoczesnych i komfortowych przestrzeni do życia i wypoczynku w Trójmieście.

Jedna z ostatnich inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej.

Architektura

z licznymi udogodnieniami

Kameralny, czterokondygnacyjny budynek Rezydencji Merwede, charakteryzować się będzie kameralną zabudową i klasyczną bryłą. Inwestycję cechować będzie stonowana kolorystyka – dominować będą odcienie bieli, szarości oraz drewna, dzięki czemu obiekt będzie współgrać z lokalną, nadmorską zabudową. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów zagwarantuje wyjątkowy charakter inwestycji na lata.

Apartamenty dostępne będą w metrażach od 26 do 155 m2 z opcją łączenia w większe. Zaprojektowane zostały tak, aby można było nie tylko cieszyć się nadmorskim klimatem ale przede wszystkim komfortowo wypoczywać.

Dowiedz się więcej tel. 58 38 002 38

Gdańsk Brzeźno

74 apartamentów

apartamenty od 26 – 155 m2

Udogodnienia

W budynku powstanie przestronne lobby oraz recepcja. W inwestycji zaplanowano także podziemny garaż oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja zostanie przekazana właścicielom w II kwartale 2024 r.

Recepcja

Profesjonalna i gościnna obsługa

Lobby

Wygodne i przestronne

Hala garażowa

Dla zmotoryzowanych miejsca parkingowe

Restauracja

Dla zmotoryzowanych miejsca parkingowe

Apartamenty przy plaży

w doskonałej lokalizacji

Lokalizacja

w doskonale skomunikowanym i atrakcyjnym miejscu

Lokalizacja zapewnia nie tylko piękne widoki na Zatokę Gdańską, ale także szybki dostęp do Sopotu oraz Gdańskiego Starego Miasta, mola w Brzeźnie, deptaku oraz innych atrakcji Gdańska, jak i całego Trójmiasta.

Zapytaj o ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany/a ofertą inwestycji

Proszę o więcej informacji o tej ofercie.

Dziękuję.

Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje np.: o ofertach oraz o organizowanych przez nas i naszych partnerów eventach. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje handlowe o obecnych i nowych inwestycjach z naszego portfolio. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?

© Copyright 2019 INApartments Management

Porozmawiaj z ekspertem

ds. sprzedaży apartamentów

Umów rozmowę

Wypełnij formularz aby umówić rozmowę online
z działem sprzedaży apartamentów lub
zadzwoń do nas + 48 530 999 957

Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.